- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Nakupte si BASSTA ananas a další potraviny ze Španělska v nejlepší kvalitě

Už jste slyšeli o značce BASSTA, kterou na náš trh přináší společnost BMC Brno? Pod touto značkou si můžete koupit potraviny přivezené ze slunného Španělska a počítat s tím, že jde o to nejlepší, co můžete ve Španělsku najít. BMC Brno dováží potraviny ze Španělska i dalších zemí už téměř 30 let, a tak nasbírala mnoho nejlepších výrobců, pěstitelů, chovatelů, vinařů, od nichž nakupuje skvělé potraviny jen pro vás.

Ochutnejte výborný ananas

Na webových stránkách https://www.bassta.cz/ananas/ najdete konzervovaný ananas v mírně sladkém až sladkém nálevu. Hodí se na pizzu, ale také pro přípravu ovocných kompotů, koktejlů a dalších pokrmů. Vybrat si můžete hned z několika provedení.

Ananas v plechovce je vám k dispozici v balení o 3050 g, 565 g a 850 g. Bassta výrobky jsou v gastro baleních a je u nich hlídáno, aby neztrácely na kvalitně na úkol větších úkonů a výhodných cen.

Ovoce, které bude vašim hostům i vám chutnat

Jestliže máte restauraci, bar, nebo jinou společnost, kde potřebujete konzervované ovoce, určitě si tady vyberete. Bassta nabízí nejen konzervovaný ananas, ale také broskve v plechovce, hroznový kompot, hrušky půlené, mandarinky dílky, meruňky půlené nebo ovocný kompot, který se báječně hodí do zmrzlinových kompotů i jiných dezertů.

Kromě konzervovaného ovoce si zároveň kupte i koření, olivový olej, černé olivy, ryby, žampiony, nebo konzervovanou zeleninu. Nabídka je obsáhlá, zvolit můžete artyčoky, cizrnu, fazole, hrášek, kukuřici, mnohé rajčatové výrobky, s nimiž hravě uvaříte lahodnou rajskou polévku i omáčku, připravíte pizzu i salát… V nabídce jsou i zeleninové delikatesy nebo zeleninové směsi.

Podívejte se sami na bassta.cz a vyberte si nejpečlivěji vybrané potraviny ze Španělska, s nimiž připravíte skvělé pokrmy nejen španělské kuchyně.