- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Bezkontaktní myčka aut je skvělou příležitostí, jak rozšířit podnikání

Nejde si nevšimnout, kolik se v našem okolí objevuje bezkontaktních myček automobilů. Těší se velké oblibě u všech věkových kategorií řidičů, protože jsou snadné na obsluhu, nabízí dostatek mycích programů, služba je cenově dostupná a lze ji využít neustále včetně víkendů a svátků. Pokud máte druh podnikání, u něhož by mohla být bezkontaktní myčka a vy byste tak stávající podnikání rozšířili, neváhejte a udělejte. Návratnost je asi tři roky, záleží na lokalitě a viditelnosti automyčky.

Poptejte bezkontaktní myčku u BKF CarWash

Na webových stránkách https://bkfcarwash.cz/ najdete společnost, která zájemcům vyrobí a dodá spolehlivou automyčku té nejvyšší kvality. Zařízení BKF mají punc stoprocentní spolehlivosti a uživatelského komfortu. S širokým výběrem doplňků a dokonale vybavenou základní verzí lez vyhovět i těm nenáročnějším zákazníkům. Produkty BKF jsou vyráběny s myšlenkou na zisk majitelů automyček.

Bezkontaktní myčky dle vašich představ

Bezkontaktní myčka má několik podob. Jednou z nich je kontejnerová myčka, která je ideální v místech s vysokou a střední intenzitou provozu. Osvědčila se s vyšším počtem mycích boxů. Technologie je kompletně umístěna v technickém kontejneru, což v zimních měsících oceníte. Rovněž u ní lze zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Právě tato myčka se hodí pro rozšíření stávající podnikatelské činnosti.

Druhou možností je modulární myčka, která je skvělou alternativou kontejnerové myčky. Hodí se všude tam, kde je provoz střední a nízké intenzity. I tato myčka se hodí k rozšíření nabízených služeb u již existující podnikatelské činnosti. Tento typ myčky je úsporný na místo, v porovnání s myčkou kontejnerového typu zabírá viditelně menší plochu.

Podívejte se na kompletní nabídku myček BKF CarWash, na technologie, které si můžete k myčce vybrat, využijte konfigurátor a nezávazně si nechte nacenit myčku, která by se vám líbila. S BKF CarWash „nešlápnete“ rozhodně vedle.

Další články autora

Comments

PR článek

Nejnovější články