- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Věnujte k Vánocům vyhřívané autopotahy a potěšte své nejbližší

Většina z nás nemá zimu v kombinaci s cestováním příliš v oblibě. Pokud ráno přijdeme k promrzlému vozu, je často složité se do něj dostat a bez rozmrazujících pomocníků by byla práce s rozmražením zámků mnohem těžší. Pokud máte péči o vůz poměrně vychytanou, ale uvnitř vám chybí to správné vybavení, aby vám bylo od začátku usednutí do auta teplo, stačí koupit si vyhřívané autopotahy. Jsou také skvělým námětem na vánoční dárek nejen pro seniory, ale pro každého řidiče, který v zimě denně usedá k cestě do práce či jinam.

Vyhřívané autopotahy pro vaše maximální pohodlí

Na webových stránkách https://www.vopi.cz/vyhrivane-autopotahy/ si můžete vybrat z několika modelů vyhřívaných autopotahů. Najdete tady základní typy vyhřívaných potahů, tak třeba potah sedadla vyhřívaný s termostatem, potah sedadla vyhřívaný s ventilací, také vyhřívané podsedáky s termostatem nebo vyhřívanou deku. Další možností je potah vyhřívaný s termostatem pro zadní sedadla.

Vyhřívaný potah sedadla s ventilací

Novinkou v e-shopu Vopi je kombinovaný potah sedadla z příjemného materiálu s vyhříváním a ventilátorem pro ohřev/ventilaci zádové a sedací části. Vybírat můžete jeden ze tří stupňů intenzity větrání nebo ohřevu. Ovládání zajišťuje integrovaný ovladač. Potah se hodí pro použití v chladných dnech, ale i v horkých ročních obdobích, kdy vám přinese značnou úlevu. Zapojuje se do běžné zásuvky automobilového zapalovače za pomoci 12 V konektoru.

Co se týče upevnění na sedadlo, funguje zde univerzální systém uchycení pomocí háčků a pružných popruhů. Těmi lze potah upevnit na téměř všechna běžně používaná automobilová sedadla. Potah se dá použít i u sedadel, u nichž je zabudován boční airbag přímo v opěradle předních sedadel.

Podívejte se na kompletní nabídku kvalitních a cenově dostupných vyhřívaných potahů. Budete nadšení, jak levně můžete koupit teplé pohodlí do vašeho automobilu.

Další články autora

Comments

PR článek

Nejnovější články