- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

7 tipů, jak si užít sex po telefonu, pokud jste stydliví

Být ve vztahu na dálku nebo dokonce jen pryč od svého partnera na jakoukoli dobu může být těžké. Naštěstí máme telefony a počítače, které nám pomáhají zůstat v kontaktu s lidmi, které milujeme – nebo dokonce jen s lidmi, po kterých toužíme.

Většina lidí vám řekne, že udržovat v takovém případě sešxuální napětí je naprosto nezbytné, pokud chcete udržet váš vztah vzrušující, dokud se znovu nedáte dohromady. Což je skvělá rada, pokud nepatříte mezi stydlivé a takové aktivity pro vás mohou být náročné. Naštěstí máme všechny tipy na sex po telefonu, které kdy budete potřebovat, abyste překonali své zábrany a trochu si užili na dálku.

  1. Uvolněte se

Přichází telefonát s někým, koho znáte, s někým kdo ná vás čeká, nebo s někým cizím na erotické lince, takže se uvolněte. Tato osoba je zde nyní pro vás a chce se s vámi rozpálit. Nemusíte se stydět, nemusíte mít obavy a rozhodně ne výčitky.

  1. Dostaňte se do nálady

Je to čistě na vás, ale zkuste si udělat náladu sami. Oblečte si spodní prádlo, ve kterém se cítíte dobře, nebo ztlumte světla ve svém pokoji. Správná atmosféra vás naladí. Především odstraňte rušivé vlivy, ať vám v tom nejlepším nezačne štěkat pes, nebo zvonit druhý telefon.

  1. Zeptejte se

Pokud jste nervózní z toho, jak věci jdou, vhoďte míč do hřiště. Opravdu snadný způsob, jak začít, je říct, co právě děláte a požádat partnerku na druhé straně telefonu, ať dělá to samé.

  1. Nebojte se humoru

Je v pořádku se nadechnout a zasmát se tomu, jak je to trapné (pokud máte pocit, že to tak je), nebo telefonát nějak odlehčit. Ve skutečném životě, kdyby v tom nejlepším vešel třeba váš pes, smáli byste se, že? Totéž platí pro sex po telefonu.

  1. Dotýkejte se

Není to nutností, ani není pravidlem že tato aktivita musí vést k orgasmu, ale když se budete dotýkat, rozhodně nic nezkazíte. Naopak vás to dostane do potřebné nálady.

  1. Využijte technologie

To, že se tomu říká „sex po telefonu“, neznamená, že byste neměli používat video technologii, kterou máte k dispozici. Použití FaceTime k vzájemné masturbacije skvělý nápad, nebo byste se mohli připojit přes Skype se svým notebookem – fantazii se zde meze nekladou.

  1. Pochvalte partnerku

Každý má rád kompliment! Až skončíte, řekněte svému partnerovi, že tohle na vás opravdu fungovalo. Doufejme, že na oplátku dostanete nějaké komplimenty, které posílí vaše sebevědomí pro příště.

Další články autora

Comments

PR článek

Nejnovější články